Copy of Copy of karate lessons flyer templateClub sportiv Karate JKA Romania si sectia de karate shotokan a CSU Brasov isi deschide portile pentru INITIERE incepand cu 12 septembrie 2016. Cu o traditie din anul 1994 clubul nostru iti ofera posibilitatea de a te alatura noua prin cele 7 locatii de antrenament .

Cu grupe de gradinita , grupe de adulti , de sport de masa dar si de sport de performanta clubul nostru iti ofera oposibilitatea de a alege zona de antrenament dar si cadrul de antrenament necesar dezvoltarii necesitatilor tale .

  1. Scoala Gimnaziala Nr. 2 ( Astra ) - 20 locuri disponibile.
  2. Scoala Gimnaziala Nr. 9 ( Noua ) - 20 locuri disponibile.
  3. Liceul de Arte Plasice ( Racadau ) - 10 locuri disponibile.
  4. Liceul Teoretic Codlea ( Codlea) - 40 locuri disponibile .

Telefon : 0745795677