cupa copilului 09Duminica 31 mai 2009 Cs Karate JKA Romania condusa de Dl. Chiru Dragos a organizat a treia edite a Cupei copilului scolara JKA .
La acest eveniment s-au inscris 83 participanti din urmatoarele scolii ( Scolala 10 JKA , Scoala 25 JKA , Scoala 8 JKA , Gradinita Micul Print 22 JKA , Scoala 10 WSDA , Scoala 9 WSDA , Palatul Copiilor Aiki .
Ca in fiecare an dupa cum ne-am obisnuit CS Karate JKA Romania a triumfat reusind sa obtina 66 medalii ( 25 aur, 21 argint si 20 pronz .)
Clasamentul pe scolii :
Scoala 10 JKA Romania -60 puncte
Scoala 25 JKA Romania -36 puncte
Gradinita Micul Print JKA Romania -34 puncte
Palatul Copiilor CS.Aiki Karate Do-31 puncte
Scoala 8 JKA Romania - 8 puncte
Scoala 10 WSDA Romania -6 puncte .
Scoala 9 WSDA Romania -1 punct .
Kihon Fete Anul 2003 -2004    
Mares Cristiana JKA grad. Romania Place 1
Nicolaua Miruna JKA 10 Romania Place 2
Buiuc Ana Maria wsda 10 Romania Place 3
       
Kihon Fete Anul 2002-2000    
Ionescu Ileana JKA grad Romania Place 1
Ivan Ioana JKA grad Romania Place 2
Borcoman Carla JKA grad Romania Place 3
       
Kihon Fete Anul 1998-1996    
Seitz Adina JKA 10 Romania Place 1
Popescu Loredana JKA 25 Romania Place 2
Busteaga Diana JKA 25 Romania Place 3
       
Kihon baieti Anul 2003-2004    
Ionescu Tudor JKA grad Romania Place 1
Balan Cosmin AIKI Romania Place 2
Mitrica Robert JKA grad Romania Place 3
       
Kihon baieti Anul 2002    
Stan Valentin Aiki Romania Place 1
Ardelean Andrei Aiki Romania Place 2
Nema Alexandru JKA grad Romania Place 3
       
Kihon baieti Anul 2001    
Ispas Vlad JKA 8 Romania Place 1
Moisanu Robert JKA 8 Romania Place 2
Secelean Ionut WSDA 10 Romania Place 3
       
Kihon baieti Anul 2000    
Roman Vlad JKA grad Romania Place 1
Loanca Bogdan Aiki Romania Place 2
Roman David jka Grad Romania Place 3
       
Kihon baieti 2001-1998 av    
Sandu Cezar JKA 25 Romania Place 1
Muntean Bogdan JKA 10 Romania Place 2
Radu Cosmin JKA 8 Romania Place 3
       
Kihon baieti 1997-1994    
Gorea Alin JKA 25 Romania Place 1
Jicmon Octavian JKA 10 Romania Place 2
Ivan Bogdan JKA 25 Romania Place 3
       
Kata fete Anul2003-2002      
Jicmon Otilia JKA 10 Romania Place 1
Nicolaua Miruna JKA 10 Romania Place 2
Ionescu Ileana JKA grad Romania Place 3
       
Kata fete Anul 1999-1996    
Seitz Adina JKA 10 Romania Place 1
Pocora Adelina Aiki Romania Place 2
Busteaga Diana JKA 25 Romania Place 3
       
Kata fete 1995-1991    
Glid Ildiko JKA 10 Romania Place 1
Vlase Daniela JKA 10 Romania Place 2
Vlaicu Miruna JKA 10 Romania Place 3
       
Kata baieti Anul 2001-2002      
Oprea Andrei Aiki Romania Place 1
Nema Alexandru JKA grad Romania Place 2
Pintea Paul JKA 25 Romania Place 3
       
Kata baieti Anul 2000-1998    
Olaru Alin JKA 25 Romania Place 1
Sandu Cezar JKA 25 Romania Place 2
Pantea Horia Aiki Romania Place 3
       
Kata baieti Anul 1997-1994    
Jicmon Octavian JKA 10 Romania Place 1
Ivan Bogdan JKA 25 Romania Place 2
Gorea Alin JKA 25 Romania Place 3
       
Kata baieti Anul 1993-seniori    
Rotaru Razvan JKA 25 Romania Place 1
Florea Florin JKA 10 Romania Place 2
Popescu Nicolae Aiki Romania Place 3
       
Kumite baieti 2003-2004      
Mitrica Robert JKA grad Romania Place 1
Ionescu Tudor JKA grad Romania Place 2
Balan Cosmin Aiki Romania Place 3
       
Kumite baieti 2002    
Ardelean Andrei Aiki Romania Place 1
Nema Alexandru JKA grad Romania Place 2
Chiriac Cosmin Aiki Romania Place 3
       
Kumite baieti 2001    
Ispas Vlad JKA 8 Romania Place 1
Oprea Andrei Aiki Romania Place 2
Secelean Ionut WSDA 10 Romania Place 3
       
Kumite baieti 2000    
Pantea Horia Aiki Romania Place 1
Florea Stefan WSDA 10 Romania Place 2
Roman David JKA gra Romania Place 3
       
Kumite baieti 1999-1998    
Olaru Alin JKA 25 Romania Place 1
Loanca Bogdan Aiki Romania Place 2
Radu Cosmin JKA 8 Romania Place 3
       
Kumite baieti 1997-1994    
Gorea Alin JKA 25 Romania Place 1
Jicmon Octavian JKA 10 Romania Place 2
Antochi Gabriel WSDA 9 Romania Place 3
       
Kumite baieti 1992-seniori    
Rotaru Razvan JKA 25 Romania Place 1
Manolache Emil JKA 10 Romania Place 2
Codrea Andrei JKA 10 Romania Place 3
       
Kumite fete 2004-2003    
Nicolaua Miruna JKA 10 Romania Place 1
Mares Cristiana JKA gra Romania Place 2
Buiuc Ana Maria WSDA 10 Romania Place 3
       
Kumite fete 2002-2000    
Borcoman Carla JKA gra Romania Place 1
Jicmon Otilia JKA 10 Romania Place 2
Alexandru Alexandra JKA 25 Romania Place 3
       
Kumite fete 1998-1996    
Seitz Adina JKA 10 Romania Place 1
Pocora Adelina Aiki Romania Place 2
Popescu Loredana JKA 25 Romania Place 3
       
Kumite fete1992-seniori    
Vlaicu Miruna JKA 10 Romania Place 1
Glid Ildiko JKA 10 Romania Place 2
Vlase Daniela JKA 10 Romania Place 3
       
     
       
       
       
       
     
       
       
       
       
Kata sincron mixt      
Vlaicu -Pomirleanu JKA 10   Place 1
Vlase -Glid JKA 10   Place 2
Jicmon - Seitz JKA 10   Place 3