Numele Total GeneralTotal iunieCantonament IulieCantonament AugustCantonament Lot nationalCantonament echipe Cupa de ToamnaCupa Romaniei Campionatul Mondial Ungaria Camp Mondial UWKCupa Campionilor Europeni Cupa Shorin
Bacalu Andrei145180150505027422022627
Dragoi Ion Mircea1359756501342173173152
Olteanu Daria1185698454545268220224
Maftei Gabriel10511051174
Puiu Alexandru99757550508288152
Poteras Luca98854045454540208715115
Arosoae Daria9576745050108687
Giurgiu Casian880519403513526110015
Tudor Astion 83241435353527882015127
Creţu Anca Nicoleta7034343535352826622028
Poteras Liviu6594374040142
Chirieac Cosmin 54928340401020156
Besleaga Marcel5122883535356752
Stoica Robert48017335353514261245014
Ghemea Andreea393393
Tudorache Patrick365272404013
Stroe Victor3562764040
Surubariu Razvan3142644010
Arosoae Alexandru30827335
Petriceanu Teodor3062612520
Glavan Gabriela30229210
Spumă Andreea298193105
Balazs Beatrix29726235
Seitz Adina 280280
Poteras Matteo279279
Abel Orban 2712013535
Ghemea Ionut271271
Zarnescu Robert24020040
Sterns David2381783525
Petriceanu Codrut234234
Baiu Vlad 227227
Mitca Robert19715740
Ivan Bogdan185954545
Bagu David171171
Sfirloaga Andrei161161
Ion Andrei15512035
Dragoi Daniela 150404070
Bătranu Eduard147147
Stoica Alin140140
Muntean Raluca 139139
Toma Octavian13810335
Calin Daria125125
Tudorache Cezar125752525
Anghel Cristian1248935
Hacman Edina1037330
Stefan Spiridon 1007525
Mihalache Matei9797
Burlan Darius956035
Mihaila Eduard9595
Zelincu Radu906030
Olaru Matei8080
Curea Iulian7878
Manolache Alexandru7474
Stoian Mihnea7070
Stoica Mario7070
Ciolacu Dragos6767
Bagu Cristian6060
Caras Teodor6060
Chirila Andrei6059
Vata Robert604020
Zelincu Beatrice604020
Muntean Bogdan5858
Aron Denis5050
Hacman Fabian502525
Lazaroiu Luca5050
Borcila George4040
Croitoru Andrei Robert4040
Filip Prince David 4040
Manolache Cristian4040
Micut Eugenia4040
Pintilie Robert4040
Roufail Cataleya 4040
Ungureanu David 4040
Vass Albert4040
Micut Erik381325
Spumă Stefan3535
Stoica Ovidiu2828
Darius Mladin George2020
Latu Mihai 1313
Avram Bianca 
Balu Iustina
Baranyai Andrei
Barla Claudiu 
Batrinu Silviu
Brasoveanu Alexia
Campean Alexandra
Chiru Dan Bianca
Ciomaga Denis
Ciomaga Stefania
Cristian Bogdan Andrei
Gal Andrei 
Gal Ionut 
Hogas Claudia 
Iusein Yasmine Ruxandra
Ivan Ioana
Korodi Popa Ferenc 
Korodi Popa Filip
Laurentiu Larina
Lucaciu Valentin
Maroti Szilard
Mihaila Alexandra
Mihaila Petra
Muntean Florin
Munteanu Andrei 
Oltean Mihai
Pirloaga Nicolas 
Prisecaru Alexandru
Sorlescu Manuel
Stoici Gabriela
Tampa Viorel
Zidau Samira

 

Numele  Predare Instr. Cupa Pucioasa  Cant. Vama Bz Cupa Dojo Cupa Master Camp. National SKDUN  Camp. National WKC Shoto Cup  Cupa Rom SKDUN Camp European Stagiu Patru  Camp European  Cupa Kanazawa  Antr. Lectie deschisa  Cant Iunie Total 
1 Maftei Gabriel 60 16 50 59 280 42 312 50 82 100 1051
2 Bacalu Andrei 60 12 50 17 106 161 40 78 50 77 100 50 801
3 Dragoi Ion Mircea 50 4 45 13 44 52 110 54 154 50 30 100 50 756
4 Olteanu Daria 50 6 45 13 30 105 105 54 20 45 77 13 90 45 698
5 Arosoae Daria 50 4 45 13 28 54 52 28 20 50 151 29 100 50 674
6 Puiu Alexandru 50 4 45 15 55 54 32 78 50 25 17 100 50 575
7 Poteras Luca 50 5 45 13 15 52 108 27 20 45 25 90 45 540
8 Giurgiu Casian 6 35 13 26 75 75 55 20 40 25 29 80 40 519
9 Poteras Liviu 40 95 24 40 118 80 40 437
10 Creţu Anca Nicoleta 28 74 76 30 53 35 54 14 70 434
11 Tudor Astion  115 44 53 35 49 13 70 35 414
12 Ghemea Andreea 3 40 14 15 37 37 13 20 40 54 80 40 393
13 Glavan Gabriela 9 88 20 62 38 50 25 292
14 Besleaga Marcel 35 83 16 59 35 25 35 288
15 Chirieac Cosmin  40 10 34 40 39 80 40 283
16 Poteras Matteo 1 35 14 14 37 13 25 35 70 35 279
17 Stroe Victor 40 14 38 14 10 40 80 40 276
18 Arosoae Alexandru 3 35 13 27 10 55 25 70 35 273
19 Ghemea Ionut 2 35 27 39 28 35 70 35 271
20 Tudorache Patrick 3 35 10 15 50 35 14 70 40 272
21 Surubariu Razvan 40 38 26 40 80 40 264
22 Balazs Beatrix 22 30 88 10 77 35 262
23 Petriceanu Teodor 37 54 10 40 80 40 261
24 Petriceanu Codrut 92 22 40 80 234
25 Baiu Vlad  40 88 59 40 227
26 Abel Orban  9 30 89 38 35 201
27 Zarnescu Robert 40 40 80 40 200
28 Spumă Andreea 8 38 40 107 193
29 Sterns David 3 30 10 15 30 60 30 178
30 Stoica Robert 20 35 13 70 35 173
Bagu David 37 14 40 80 171
Sfirloaga Andrei 1 30 10 30 60 30 161
Mitca Robert 93 64 157
Bătranu Eduard 1 37 29 80 147
Stoica Alin 35 70 35 140
Muntean Raluca  2 32 70 35 139
Calin Daria 5 30 60 30 125
Ion Andrei 30 60 30 120
Toma Octavian 6 13 30 60 103
Mihalache Matei 20 37 40 97
Ivan Bogdan 50 45 95
Mihaila Eduard 50 45 95
Anghel Cristian 35 10 44 89
Olaru Matei 40 40 80
Curea Iulian 2 26 50 78
Stefan Spiridon  50 25 75
Tudorache Cezar 50 25 75
Manolache Alexandru 1 10 13 50 74
Hacman Edina 44 19 10 73
Stoian Mihnea 70 70
Stoica Mario 20 50 70
Ciolacu Dragos 27 40 67
Bagu Cristian 60 60
Burlan Darius 30 30 60
Caras Teodor 60 60
Zelincu Radu 60 60
Chirila Andrei 25 34 59
Muntean Bogdan 58 58
Aron Denis 50 50
Lazaroiu Luca 50 50
Borcila George 40 40
Croitoru Andrei Robert 40 40
Filip Prince David  40 40
Manolache Cristian 40 40
Pintilie Robert 40 40
Roufail Cataleya  40 40
Ungureanu David  40 40
Vass Albert 40 40
Vata Robert 40 40
Zelincu Beatrice 40 40
Spumă Stefan 35 35
Stoica Ovidiu 28 28
Hacman Fabian 25 25
Darius Mladin George 20 20
Latu Mihai  13 13
Micut Erik 13 13
Avram Bianca 
Balu Iustina
Baranyai Andrei
Barla Claudiu 
Batrinu Silviu
Brasoveanu Alexia
Campean Alexandra
Chiru Dan Bianca
Ciomaga Denis
Ciomaga Stefania
Cristian Bogdan Andrei
Gal Andrei 
Gal Ionut 
Hogas Claudia 
Iusein Yasmine Ruxandra
Ivan Ioana
Korodi Popa Ferenc 
Korodi Popa Filip
Laurentiu Larina
Lucaciu Valentin
Maroti Szilard
Micut Eugenia
Mihaila Alexandra
Mihaila Petra
Muntean Florin
Munteanu Andrei 
Oltean Mihai
Pirloaga Nicolas 
Prisecaru Alexandru
Sorlescu Manuel
Stoici Gabriela
Tampa Viorel
Zidau Samira