NumeleInstructori Cupa Rom de Autoaparare Cantonament FebCupa Dojo Cam National SKDUN Cupa Pucioasa Camp National WUKF Camp European Polonia Camp Balcanic WUKF Camp National WUKF + 13Cupa Romaniei SKDUN Camp Mondial Scotia Cantonament iunie Cantonament Iulie Cantonament august Antrenament suplimentar Cupa de toamna Cupa Romaniei WUKFTotal
Bacalu Andrei200700225100235250200018501005650700700700120121014740
Besleaga Marcel 75420250105026001140630050060033013265
Poteras Luca 200457001002009501000100565070070019560011140
Dragoi Ion20045100250195092019507007009507765
Oltenu Daria20050700880900185023601007007740
Chiriac Cosmin10010060010013525032509501006006003307115
Creţu Ana Nicoleta30500165330165310115010501705005005001601705700
Poteras Liviu 100130600107029527506005545
Giurgiu Casian1550085320175320110011001605005005001605435
Tudor Astion305001756401756402502503605005005001604680
Stoica Robert2050090320170640250550100500500500803204540
Tudorache Patrick205001653201651005005001605005005001651604255
Dragoi Daniela 28587011005005001455803980
Spuma Andreea100120600100250105014603680
Petriceanu Teodor500100320801007504602906003200
Ivan Ioana 1007560010025014602585
Toma Octavian25500310100500500500802515
Stroe Victor1050080310801002502502606002440
Sterns David10500100801001605005001950
Stefan Spiridon 3003201001003004001520
Surubariu Razvan 100106001001006001510
Micut Hacman Eugenia1502958901335
Tudorache Cezar103001001001003004001310
Sfirloaga Andrei 101001605005001270
Hacman Edina 3008201120
Mitca Raul 100860960
Zelincu Beatrice5200100300300905
Ion Andrei310400710
Pomponiu Iulius Eugen 300400700
Poteras Matteo550010080685
Glavan Gabriela 410125125660
Arosoae Alexandru20100500650
Micut Hacman Erik 20630650
Arosoae Daria50470520
Hacman Fabian 200310510
Stoian Mihnea500500
Burlan Darius 100400500
Stoica Alin 500500
Mihalache Matei200300500
Ivan Bogdan200295495
Zelincu Radu10400410
Dragan David200200400
Chirila Alexandru400400
Blaga Ioan100300400
Ciolacu Dragos400400
Petriceanu Codrut 285285
Vata Robert 200200
Puiu Alexandru200200
Spuma Stefan 100100
Chiru Dan Bianca 2525
Avram Bianca 1010
Roufail Cataleya1010
Munteanu Andrei Mihai55
Ungureanu David55
Andrei Deak
Anghel Cristian
Antohe Sebastian
Bagu Cristian
Bagu David
Baiu Vlad
Bobe Dragos Stefan
Borcila George
Bratucu Alexia
Bratucu Sebastian
Buhna Nicoleta
Caras Teodor
Carausu Alessia Ioana
Chiriac Calin
Corbu Andrei
Corbu Matei
Curea Iulian
Diaconu Robert
Dobrea Eduard
Forika Viviana
Gheorghe Matei
Gindac Paul
Gologan Andrei
Ilie Vlad
Litoiu Teodora
Matica Laurentiu
Michiu David
Mihai Dahlia
Mihaies Anna Maria
Mihaila Eduard
Mihaila Petra
Moisa Andrei
Muntean Raluca
Negut Alexandru
Negut David
Negut Filip
Oltean Mihai
Petre Alexandru
Pintilie Robert
Pintilii Mihnea
Platon Gabriel
Romila Matei
Rusu David Stefan
Rusu Ianis
Sfantu Alexandru Mihai
Sima Catalin
Sima Gabriel
Somoiog Lucian
Stelian Marsavela
Vasilache Maria Ioana
Zarnescu Constantin
Zavoianu Darius